Kontakt

Richard Bartoň

Hodslavice 503
Hodslavice, 74271

email: risa.bar@atlas.cz

tel. +420 604 111 189

O nás

Zabýváme se těžbou, přibližovaní  a dopravou dřeva pro soukromé lesy. Po dohodě možno i úklid klestí a následného štěpkování. Zajistíme i výkup dřeva

Nabízíme služby traktorem. Traktorovou dopravu, menší polní práce, zajistíme i kompletní sklizeň píce. 

Provádíme technické služby zimní údržby, pluhování silnic, či parkovišť a areálu s možností posypu.

Nabídka sečení travnatých ploch (křovinořezem, mulčováním).

Nabídka rizikového kácení stromů s kompletním úklidem po kacení .

Neustále rozšiřujeme nabídku našich služeb

Rozvíjíme se, informujeme se o novinkách v oboru a zlepšujeme naše služby, kterými můžeme lidem usnadnit život. Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se nemusí příliš zabývat topením, ale mohou si v klidu užívat zimní měsíce strávené v okruhu své rodiny a přátel.

Mezi naše další aktivity patří také komplexní lesnická činnost (jak těžební, tak pěstební), nákup lesních pozemků a také nákup a prodej dřevní hmoty všech typů. Díky znalostem a zkušenostem víme, jak co nejlépe zajistit těžbu dřeva a nepoškodit okolní prostředí.

Výběr z bukového, smrkového, i březového dřeva

Vlastní doprava dle vzdálenosti až do 10 prms

Dřevo dodáváme v kontejnerech i na paletách

Kvalitní palivové dřevo s vlastní dopravou

Prodej palivového dřeva zajištujeme již několik let a za tu dobu jsme objevili osvědčené zdroje s opravdu kvalitním dřevem z bříz, buků i smrků

Štípané dřevo nabízíme v několika rozměrech. Ve formě sypaných špalků o velikostech 25–45 cm nebo jednometrových uložených kusů štípaného dřeva.

Nakupte snadno a rychle v našem e-shopu. Palivové dřevo vám dovezeme dle domluvy s naším dispečinkem. Doprava kontejneru max 10 prms. Cena dopravy dřeva je dle vzdálenosti.